Kalendář

<<4 / 2017>>
PoÚtStČtSoNe
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Zobrazit kalendář

Historie

2016

Maria Muldaur and Her Red Hot Louisiana Band
17/11 2016 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival

Roland Tchakounté Band 
17/11 2016 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival  

Sharrie Williams 
17/11 2016 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival  

Duke Robillard 
18/11 2016 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival  

Slam Allen 
18/11 2016 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival   

John Fairhurst 
19/11 2016 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival  

Nikki Hill 
19/11 2016 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival 

Hugo Race & Fatalists
4/11 2016 CZ - Praha / Jazz Dock 
5/11 2016 CZ - Bystré / Elada    

Terry Lee Hale & Antonio Gramentieri 
9/10 2016 CZ - Bystré / Elada
10/10 2016 CZ - Kolín / Divadlo 
11/10 2016 CZ - Praha / Potrvá 

James Harries
2/4 2016 CZ - Olomouc / Pevnost poznání (solo) 
15/4 2016 CZ - Točník / Bar Bárka (solo) 
21/4 2016 CZ - Praha / Divadlo Dobeška (solo)
4/6 2016 CZ - Mnichovo Hradiště / Vostrov (solo) 
18/6 2016 CZ - Veselí nad Lužnicí (solo) 
25/6 2016 CZ - Přeštěnice / Festival (JH & The Volunteers)
1/7 2016 CZ - Veselí nad Moravou / Festival Svátek bláznů (JH & The Volunteers)
29/7 2016 CZ - Náměšť nad Oslavou / Folkové prázdniny (JH & The Volunteers) 
7/10 2016 CZ - Šumperk / DK 
12/10 2016 CZ - Praha / Lucerna Music Bar (JH & The Volunteers) 
15/10 2016 CZ - Plzeň / Papírna (JH & The Volunteers) 
18/10 2016 CZ - Olomouc / Jazz Tibet Club JH & The Volunteers) 
19/10 2016 CZ - Ostrava / CoolTour (JH & The Volunteers) 

Stick Men 
22/10 2016 CZ - Ústí nad Labem / Jazz & Blues Fest

Stan Webb's Chickenshack
22/10 2016 CZ - Ústí nad Labem / Jazz & Blues Fest

Nahko and Medicine for the People 
24/8 2016 CZ - Praha / Rock Cafe 

Värttinä
10/8 2016 CZ - Telč / Prázdniny v Telči 
11/8 2016 SK - Brezno / Bombura

The Crazy World of Arthur Brown
25/6 2016 CZ - Valašské Meziříčí / festival Valašský špalíček 

Swinging Blue Jeans
23/6 2016 CZ - Valašské Meziříčí / festival Valašský špalíček

Dreadzone 
19/3 2016 CZ - Špindlerův Mlýn - Snowjam

Che Sudaka
7/2 2016 CZ - Praha / Lucerna Music Bar 


2015

Soft Machine 
27/11 2015 CZ - Praha / Palác Akropolis 

Hugo Race & The True Spirit 
23/11 2015 CZ - Praha / Palác Akropolis
24/11 2015 CZ - Valašské Meziříčí - M klub 

Studebaker John and The Maxwell Kings
14/11 2015 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival 

Bob Margolin with Mike Sponza Band 
14/11 2015 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival 
15/11 2015 PL - Chorzow / MDK Batory

Sue Foley and Peter Karp Band 
14/11 CZ - Šumperk / Blues Alive 

Warren Haynes 
12/11 2015 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival 

Béla Fleck & Abigail Washburn
7/11 2015 CZ - Praha / Palác Akropolis

Marcus Bonfanti 
23/10 2015 CZ - Praha / Vinohradský pivovar 
24/10 2015 CZ - Ústí nad Labem / Jazz and Blues Festival

Kim Churchill 
18/9 2015 CZ - Praha / Palác Akropolis

UB40
23/8 2015 CZ - Buchlovice / Zámek 

Dreadzone 
30/5 2015 CZ - Hradec Králové / festival Na jednom břehu
31/5 2015 CZ - Mariánské Lázně / Na rampě 
1/6 2015 CZ - Praha / Lucerna Music Bar

Aziza Brahim
15/5 2015 F - Strasbourg / Espace Culturel Django Reinhard

Chuck Prophet & The Mission Express
13/5 2015 CZ - Praha / Palác Akropolis

Beth Hart
23/4 2015 CZ - Praha / Lucerna Music Bar

Mirek Kemel
28/3 2015 CZ - Liberec / Lidové sady

Amparo Sanchez
11/2 2015 CZ - Praha / Palác Akropolis

Che Sudaka
25/1 2015 CZ - Praha / Lucerna Music Bar

2014

Aziza Brahim
25/7 2014 EGY - Cairo / El Geniana Theatre
27/9 2014 UK - London / Barbican Centre
17/10 2014 NL - Rotterdam / Grounds
18/10 2014 NL - Utrecht / RASA
14/11 2014 F - Montpellier / JAM
23/12 2014 H - Budapest / Palace of Arts

Dirtmusic
15/12 2014 CZ - Praha / Palác Akropolis

Knarsetand
29/11 2014 CZ - Praha / Podnik

Colosseum 
16/11 2014 CZ - Uherské Hradiště / hala Kunovice
19/11 2014 CZ - Praha / Lucerna Music Bar

Otis Taylor Band
16/11 2014 CZ - Šumperk / Blues Alive
17/11 2014 PL - Chorzow / MDK Batory

Mike Zito / Samantha Fish & The Wheel
16/11 2014 CZ - Šumperk / Blues Alive

Thorbjorn Risager & The Black Tornado
15/11 2014 CZ - Šumperk / Blues Alive

Mud Morganfield
14/11 2014 CZ - Šumperk / Blues Alive

Big Bill Morganfield
14/11 2014 CZ - Šumperk / Blues Alive

Swinging Blue Jeans
13/9 2014 CZ - Ústí nad Labem / Národní dům

Roomful of Blues
26/10 2014 CZ - Praha / Lucerna Music Bar

Dreadzone
30/8 2014 CZ - Rock for Churchill Festival

Mirek Kemel
4/5 2014 CZ - Praha / Palác Akropolis (křest CD)
10/6 2014 CZ - Karlovy Vary / Galerie umění
4/7 2014 CZ - Nové Hrady / Novohradské hraní

Hugh Laurie & The Copper Bottom Band
21/7 2014 SK - Bratislava / Aegon Arena
22/7 2014 CZ - Brno / Kajot Arena

The Crimson Projekct
18/7 2014 CZ - Buchlovice / Zámek

Chris Eckman
23/5 2014 CZ - Praha / Palác Akropolis 

Yanni
2/5 2014 CZ - Praha / Tipsport Arena

Sepiatone (Marta Collica + Hugo Race)
15/4 2014 CZ - Praha / Jazz Dock

Guitar Shorty
7/4 2014 CZ - Praha / Lucerna Music Bar

Beth Hart
24/3 2014 CZ - Praha / Lucerna Music Bar
26/3 2014 CZ - Zlín / Velké kino

Che Sudaka
16/2 2014 CZ - Praha / Palác Akropolis

Trans-Siberian Orchestra
24/1 2014 CZ - Praha / Kongresové centrum

Terry Lee Hale & The Long Draw Band
23/1 2014 CZ - Praha / Kavárna Potrvá


2013

Walter "Wolfman" Washington
14/11 CZ - Zlín / Kongresové centrum
16/11 CZ - Šumperk / Blues Alive
17/11 PL - Chorzow / Blues Alive

Tere Estrada
16/11 CZ - Šumperk / Blues Alive
17/11 CZ - Javorník / MKS 

Heymoonshaker
15/11 CZ - Šumperk / Blues Alive
16/11 CZ - Praha / Jazz Dock

Rick Estrin & The Nightcats
16/11 CZ - Šumperk / Blues Alive Festival

Mirek Kemel
5/11 CZ - Praha / Už jsme doma 

Goran Bregović Wedding and Funeral Band
3/11 CZ - Praha / Kongresové centrum
4/11 SK - Bratislava / Pasienky 

The Holmes Brothers
31/10 CZ - Praha / Lucerna Music Bar 

Ten Years After
7/10 CZ - Praha / Lucerna Music Bar

Hugh Laurie & The Bottom Copper Band
26/7 CZ - Praha / Kongresové centrum
27/7 CZ - Praha / Kongresové centrum 

Fanfare Zimbrul
14/6 CZ - Kolín / Kmochův Kolín Festival

Dreadzone
30/5 CZ - Praha / Lucerna Music Bar
31/5 CZ - Mariánské Lázně / Na Rampě

Tamikrest
24/5 CZ - Praha / Palác Akropolis

Chuck Prophet & The Mission Express
14/4 CZ - Praha / Palác Akropolis 

Värttinä
22/3 CZ - Vsetín / Dům Kultury
23/3 CZ - Praha / Palác Akropolis 

Hundred Seventy Split
15/3 CZ - Černošice / Club Kino
16/3 CZ - Beroun / Pivovar Berounský medvěd

Mirek Kemel
21/2 CZ - České Budějovice / Horká Vana (solo) 
21/5 CZ - Šumperk / KD
12/7 CZ - Boskovice / Festival 
26/7 CZ - Kroměříž / Festival zpívajících básníků
3/8 CZ - Jindřichův Hradec - náměstí

2012

Ten Years After
30/11 CZ - Uherské Hradiště / hala Kunovice
1/12 CZ - Beroun / Česká pojišťovna

Jim Campilongo Electric Trio
16/11 CZ - Šumperk / Blues Alive
17/11 CZ - Praha / Jazz Dock
18/11 CZ - Ostrava / CoolTour (Setkání kytaristů)

Lucky Peterson featuring Tamara Peterson
17/11 CZ - Šumperk / Blues Alive

Hugo Race & The Fatalists
13/11 CZ - Praha / Jazz Dock
14/11 CZ - Javorník / MKS
15/11 CZ - Vsetín / DK 
16/11 CZ - Šumperk / Blues Alive
17/11 CZ - Slaný / Slánské jazzové dny
18/11 CZ - Beroun / Pivovar 

Eric Bibb & Habib Koité
16/11 CZ - Praha / Palác Akropolis
17/11 CZ - Šumperk / Blues Alive

Shemekia Copeland
15/11 CZ - Zlín / Kongresové centrum
16/11 CZ - Šumperk / Blues Alive

Mississippi Big Beat Band
16/11 CZ - Šumperk / Blues Alive

Low Society
15/11 CZ - Zlín / Kongresové centrum
16/11 CZ - Praha / Jazz Dock
17/11 CZ - Šumperk / Blues Alive
18/11 PL - Chorzow / Blues Alive

John Medeski
31/10 CZ - České Budějovice / Jazz and Blues Club Highway 61
1/11 CZ - Trutnov / síň Bohuslava Martinů

Terry Bozzio
24/10 CZ - Beroun / sál České pojišťovny

Joan Baez
21/10 CZ - Praha / Forum 2000

Hamburg Blues Band feat. Maggie Bell, Miller Anderson, and Pete Brown
20/10 CZ - Ústí nad Labem / Jazz and Blues Festival

Levellers
11/10 CZ - Praha / Palác Akropolis

The Robert Cray Band
8/10 CZ - Praha / Lucerna Music Bar

Blackmore's Night
29/7 CZ - Slavkov u Brna / Zámek

Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra
27/7 CZ-Liberec / Benátská noc - Festival

Dreadzone
6/7 CZ-Hradec Králové / Rock for People - Festival

Banda Berimbau
4/7-6/7 CZ-Hradec Králové / Rock for People - Festival

John Hiatt and the Combo
24/6 CZ-Praha / Palác Akropolis

Rosie Ledet and The Zydeco Playboys
23/3 CZ-Šumperk / Echo Blues Alive

Mirek Kemel
28/2 CZ - Beroun / Jiná káva
12/4 CZ - Valašské Meziříčí - KZ Valmez
6/5 CZ - Nové Hrady / Koželužna
19/5 CZ - Březnice / Zámek
16/6 CZ - Beroun / Berounské hradby

2011 

Gary Lucas
25/11 CZ-Kroměříž / festival Movieng Music

Kenny Wayne Shepherd Band
17/11 CZ-Šumperk / Blues Alive
19/11 PL-Chorzow / MDK Batory
20/11 CZ-Praha / Lucerna Music Bar

Guitar Shorty
19/11 CZ-Šumperk / Blues Alive

Hokie Joint
18/11 CZ-Šumperk / Blues Alive

Matyas Pribojszki Band
19/11 CZ-Šumperk / Blues Alive

Dreadzone
29/10 CZ-Mariánské Lázně / Na Rampě
27/10 CZ-Praha / Rock Cafe
26/10 CZ-Praha / Retro Music Hall

Terry Lee Hale
5/10 CZ-Praha / A Studio Rubín

Klezmatics
27/9 CZ-Praha / Palác Akropolis
25/9 SK-Bratislava / Stratené mesto
24/9 CZ-Uherské Hradiště / Hvězda
14/8 CZ-Telč / Prázdniny v Telči

Levellers
(Levelling the Land Live Tour)
4/7 CZ – Rock for People Festival
3/7 CZ – Loket nad Ohří / pod hradem
4/6 CZ – Úvaly / Ouvalskej Bigbit Festival
3/6 CZ – Hlinsko / pivovar Rychtář

Cavalera Conspiracy
13/6 CZ-Brno / Semilasso

Hugo Race & The Fatalists
21/5 CZ-Beroun / sál České pojišťovny
20/5 CZ-Praha / Jazz Dock
19/5 CZ-Kroměříž / Starý pivovar
18/5 CZ-Vsetín / DK
17/5 CZ-Valašské Meziříčí / M klub

Mirek Kemel
13/10 CZ-Praha / A Studio Rubín
12/8 CZ-Turnov / KC
1/7 CZ-Kutná Hora / Hostinec Dačický
18/6 CZ-Lysá nad Labem / Kinoklub Luft
15/5 CZ-Praha / Cafe Na půl cesty

Watcha Clan
1/4 CZ – Praha / Retro Music Hall

Gary Lucas & Svobodná místa performance
(Pavel Zajíček – Ivan Acher – Michal Nejtek)
19/2 CZ – Kroměříž / Starý pivovar
18/2 CZ – Praha / Jazz Dock
17/2 CZ – Třebíč / Klub B
16/2 CZ – Pardubice / Divadlo 29

 

2010

Divokej Bill
30/12 D – Hamburg / Docks (as support of Die Happy)
29/12 D – Erfurt / HSD (as support of Die Happy)
28/12 D – Berlin / Columbia Club (as support of Die Happy)
27/12 D – Leipzig / Werk 2 (as support of Die Happy)
26/11 D – Plauen / Malzhaus

The Syndicate
26/11 CZ – Praha / Palác Akropolis

Johnny Winter
20/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Michael Roach & Johnny Mars
19/11 CZ – Šumperk / Blues Alive
20/11 CZ – Praha / Jazz Dock

NO Blues
19/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Corey Harris
19/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Mississippi Grave Diggers
18/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Adrian Belew Power Trio
18/11 CZ – Praha / Retro Music Hall

Gary Lucas
17/11 CZ – Prostějov / Národní dum
18/11 CZ – Mikulov / Městské kino
19/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Pat Fulgoni
17/11 CZ – Praha / Jazz Dock
19/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Holmes Brothers
27/10 CZ – Praha / Palác Akropolis

Colosseum

24/10 CZ – Praha / Lidový dům Kbely

Canned Heat

22/10 CZ – Praha / Lidový dům Kbely
23/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz and Blues Festival

3rd Scottish Folk Night
10/10 CZ – Praha / Palác Akropolis
11/10 CZ – Beroun / sál České pojišťovny

Blackmore's Night
8/9 CZ – Praha / Kongresove centrum

The Ginger Ninjas

5/7 CZ – Rock for People Festival

Juliette Lewis

5/7 CZ – Rock for People Festival

Blasted Mechanism
4/7 CZ – Rock for People Festival

Illbilly Hitec
4/7 CZ – Rock for People Festival

The Prodigy
4/7 CZ – Rock for People Festival

Dreadzone
4/7 CZ – Rock for People Festival

Peyoti for President
9/6 CZ – Praha / Palác Akropolis

The Locos

27/2 CZ – Hradec Králové / KD Střelnice
26/2 CZ – Praha / Incheba Arena
25/2 CZ – Plzeň / Šeříkovka
24/2 CZ – Brno / KD Semilasso

2009

Gary Lucas / Dean Bowman
2/12 CZ – Ústí nad Labem / Národní dům

Joseph Parsons
29/11 CZ – Praha / Rubín
2/12 CZ – Valašské Meziříčí / M klub

It's Here At Last (Oslava pádu železné opony)
Joan Baez / Renée Fleming / Suzanne Vega / Lou Reed / Jiří Bělohlávek / PKF
14/11 CZ – Praha / Pražská křižovatka

Levellers
14/11 CZ – Beroun / Plzenka

Terry Lee Hale
10/11 CZ – Praha / Rubín

Bela Fleck & The Flecktones
8/11 CZ – Praha / Palác Akropolis

Juliette Lewis
6/11 CZ – Praha / Palác Akropolis

Status Quo
2/11 CZ – Liberec / Tipsport Arena

Hugo Race & The True Spirit
29/10 CZ – Praha / Palác Akropolis
28/10 CZ – Valašské Meziříčí / M klub

The Troggs
17/10 CZ – Ústí nad Labem / Národní dům

Clem Clempson & The Hamburg Blues Band with Arthur Brown as special guest
17/10 CZ – Ústí nad Labem / Národní dům

Chuck Prophet
6/10 CZ – Praha / Palác Akropolis

Dreadzone
23/9 CZ – Mariánské Lázně / Club Na rampě

Scottish Folk Night
21/9 CZ – Praha / Palác Akropolis

Dreadzone

17/7 CZ – Moravské Budějovice / Proti proudu
18/7 CZ – Kytlice / festival

Paradise Lost
24/7 CZ – Malá Skála / Benátská noc

Midge Ure
25/7 CZ – Malá Skála / Benátská noc

Karamelo Santo
12/7 CZ – Pisek / Letni kino

Underworld
6/7 CZ – Hradec Králové / Rock for People

The Kooks
5/7 CZ – Hradec Králové / Rock for People

Gocoo
5/7 CZ – Hradec Králové / Rock for People

Therapy
5/7 CZ – Hradec Králové / Rock for People

SKA-P
5/7 CZ – Hradec Králové / Rock for People

Hadouken
4/7 CZ – Hradec Králové / Rock for People

Blackmore's Night
3/7 CZ – Sychrov / Zámek

Divokej Bill
15/5 IRL – Cork / An Cruiscin Lan
16/5 IRL – Dublin / Button Factory
11/4/ D – Tanna / Kuhstall

Deborah Coleman

13/3 CZ – Šumperk / Echo Blues Alive

Animals & Friends
3/3 CZ – Ústí nad Labem / Národní dům

2008

Divokej Bill
(Levellers support tour)
18/12 UK – Glasgow / ABC
17/12 UK – Inverness / Ironworks
16/12 UK – Oxford / Academy
15/12 UK – Southampton / Guildhall
13/12 UK – Birmingham / Academy
12/12 UK – Leeds / Academy
11/12 UK – Sheffield / Octagon
10/12 UK – Middlesborough / Town Hall
9/12 UK – Bristol / Academy
8/12 UK – London / Cargo
7/12 UK – Lincoln / Engine Shed
6/12 UK – Manchester / Academy
5/12 UK – Norwich / UEA
4/12 UK – Exeter / Great Hall
3/12 UK – Truro / Hall for Cornwall

Levellers
14/11 CZ – Valašské Meziříčí / KZ
15/11 CZ – České Budějovice / Bazilika
16/11 CZ – Praha / Palác Akropolis

Curtis Salgado Band
15/11 CZ – Šumperk / Blues Alive
16/11 PL – Chorzow / MDK Batory

James Cotton Blues Band
15/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Sue Foley
14/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Trevor Hansbury Duo
17/11 CZ – Přerov / Klub Teplo
16/11 CZ – Jeseník / Blue-s Club Jeseník
15/11 CZ – Mikulov / Kinoklub
14/11 CZ – Šumperk / Blues Alive
13/11 CZ – Písek / PÍ Local Club
12/11 CZ – Mohelnice / Městské Kulturní Středisko
10/11 PL – Nysa / Nysky Dom kultury imeni Wandy Pawlik
9/11 CZ – Uherský Brod / Dům kultury
7/11 SK – Levice / Jazz & Blues Fest 2008

James Blunt
27/10 CZ – Praha / HC Sparta Arena

Magic Slim and The Teardrops
18/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz & Blues Festival

Carl Palmer Band
18/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz & Blues Festival

Roger Chapman and The Shortlist
18/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz & Blues Festival

Dreadzone
13/9 CZ – Praha / Smichoff Summer Festival

Divokej Bill

17/8 UK – Beautiful Days Festival

Kim Wilde
26/7 CZ – Benátská noc Festival

La Kinky Beat
5/7 CZ – Rock for People Festival

Nomad Soundsystem
5/7 CZ – Rock for People Festival

Watcha Clan
5/7 CZ – Rock for People Festival

The Ghost
5/7 CZ – Rock for People Festival

The Offspring
4/7 CZ – Rock for People Festival

Dreadzone
4/7 CZ – Rock for People Festival

Happysad
4/7 CZ – Rock for People Festival

Indios Bravos
4/7 CZ – Rock for People Festival

Outville
4/7 CZ – Rock for People Festival

Panteon Rococo
4/7 CZ – Rock for People Festival

SKOP
4/7 CZ – Rock for People Festival

Kaiser Chiefs
3/7 CZ – Rock for People Festival

Helmet
3/7 CZ – Rock for People Festival

Locos
3/7 CZ – Rock for People Festival

Los de Abajo
3/7 CZ – Rock for People Festival

Seth Lakeman
3/7 CZ – Rock for People Festival

NO Blues
20/6 CZ – Valašské Meziříčí / Valašský špalíček Festival

Blind Boys of Alabama
6/5 CZ – Praha / Lucerna

Divokej Bill
20/4 IRL – Dublin / The Button Factory

Hayseed Dixie
17/4 CZ – Praha / Palác Akropolis

No Relax
12/4 CZ – Praha / Retro Music Hall

Seth Lakeman
5/4 CZ – Havlíčkův Brod / KD OStrov
4/4 CZ – Velké Meziříčí / KD Jupiter
3/4 CZ – Hradec Králové / KD Střelnice
2/4 CZ – Kolín / KD
1/4 CZ – Praha / Palác Akropolis

Eric Sardinas & Motor
4/4 CZ – Praha / Retro Music Hall

Duke Robillard
2/4 CZ – Praha / Retro Music Hall

2007

NO Blues
17/11 CZ – Šumperk / Blues Alive
18/11 PL – Chorzow / Blues Alive

Joe Louis Walker
17/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Cephas & Wiggins
16/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Levellers
16/11 CZ – Plzeň / Hala Lokomotiva
15/11 CZ – Pardubice / ČEZ Aréna
13/11 CZ – Brno / Hala Vodova
12/11 CZ – Praha / T-Mobile Arena

Gwyn Ashton (solo)
19/11 CZ – Přerov
18/11 CZ – Jeseník
17/11 CZ – Šumperk
16/11 SK – Nové Zámky
15/11 HU – Budapest
14/11 CZ – Mikulov
13/11 CZ – Prostějov
10/11 SK – Levice
9/11 PL – Nysa
8/11 CZ – Olomouc

Chick Corea & Bela Fleck
8/11 CZ – Praha / Obecní dům

Varttina
1/11 CZ – Praha / Palac Akropolis
2/11 CZ – České Budějovice / Citadela
3/11 CZ – Vsetín / DK
12/8 CZ – Telč / Prázdniny v Telči festival

Ten Years After
20/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz & Blues Festival

The Manfreds
20/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz & Blues Festival

Chris Duarte Group
20/10 – Ústí nad Labem / Ústí Jazz and Blues Fest

Joel Xavier Trio
19/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz & Blues Festival

La Phaze
22/9 CZ – Praha / Smich OFF

Basement Jaxx
6/7 CZ – Rock for People Festival

Toy Dolls
6/7 CZ – Rock for People Festival

Mory Kante
6/7 CZ – Rock for People Festival

Wickeda
6/7 CZ – Rock for People Festival

Deti Picasso
5/7 CZ – Rock for People Festival

Disco Ensemble
5/7 CZ – Rock for People Festival

Extra Action Marching Band
5/7 CZ – Rock for People Festival

Green Frog Feet
5/7 CZ – Rock for People Festival

Navel
5/7 CZ – Rock for People Festival

Locos
5/7 CZ – Rock for People Festival

Hives
5/7 CZ – Rock for People Festival

Karamelo Santo
4/7 CZ – Rock for People Festival

La Phaze
4/7 CZ – Rock for People Festival

La Ruda
4/7 CZ – Rock for People Festival

Levellers
4/7 CZ – Rock for People Festival

Schal Sick Brass Band
4/7 CZ – Rock for People Festival

Front Line Assembly
4/7 CZ – Rock for People Festival

Beatsteaks
4/7 CZ – Rock for People Festival

The Killers
4/7 CZ – Rock for People Festival

Terry Evans
18/3 CZ – Praha / Lucerna Music bar

Klezmatics
17/3 CZ – Praha / Palac Akropolis

Otis Taylor
16/3 CZ – Šumperk / DK

No Relax
3/2 CZ – Praha / Abaton

2006

Levellers
31/11 CZ – Praha / ČTV Noc s Andělem

Michael Roach
15/11 CZ – Kolín / Synagoga
16/11 CZ – Šumperk / Blues Alive
17/11 PL – Torun / Blues Meeting
19/11 PL – Chorzow / Blues Alive
20/11 CZ – Přerov / Teplo
21/11 CZ – Mikulov

Bob Margolin
18/11 CZ – Šumperk / Blues Alive
19/11 PL – Chorzow / Blues Alive

Studebaker John
17/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Levellers
11/11 CZ – Valašské Meziříčí / M klub

James Brown
4/11 CZ – Praha / T-Mobile Arena

Jay - Z
10/9 SK – Bratislava / Incheba

Divokej Bill
18/8 UK – Beautiful Days Festival

Blind Boys of Alabama
22/7 CZ – Praha / Music in the Park

Blue Effect
22/7 CZ – Praha / Music in the Park

James Harries
22/7 CZ – Praha / Music in the Park

Jiří Suchý
22/7 CZ – Praha / Music in the Park

Maceo Parker
22/7 CZ – Praha / Music in the Park

Vladimír Mišík
22/7 CZ – Praha / Music in the Park

Žlutý Pes
22/7 CZ – Praha / Music in the Park

James Blunt
18/7 CZ – Praha / Pražský hrad

2005

The Fugees
22/12 SK – Bratislava / Incheba

Natalie Imbruglia
19/11 SK – Bratislava / NTC Sibamac Arena

Hubert Sumlin Band
18/11 CZ – Šumperk / Blues Alive Festival

Jimmy D. Lane
18/11 CZ – Šumperk / Blues Alive Festival

Boogie Boys
18/11 CZ – Šumperk / Blues Alive Festival

Smokin Joe Kubek
20/11 PL – Chorzow / MDK Centrum
19/11 CZ – Šumperk / Blues Alive Festival
18/11 CZ – Slaný / TBA
17/11 CZ – Kolin / La France
15/11 CZ – Ústí nad Labem / Národní dům

The Levellers
23/11 CZ – Praha / Lucerna
22/11 CZ – Plzeň / Lokomotiva
20/11 CZ – Brno / TBA
19/11 SK – Bratislava / Babylon
18/11 HU – Budapest / Wigwam
17/11 HR – Zagreb / Mochvara

Deborah Coleman
15/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz and Blues Festival

Joyce y Grupo
15/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz and Blues Festival

Dagmar Andrtová
27/8 CZ – Nový Bydžov / Festival Na okraji

Leningrad Cowboys
6/7 CZ – Český Brod / Rock for People

Garbage
5/7 CZ – Český Brod / Rock for People

Beatsteaks
5/7 CZ – Český Brod / Rock for People

Clotaire K
5/7 CZ – Český Brod / Rock for People

Die Toten Hosen
5/7 CZ – Český Brod / Rock for People

Mad Heads XL
5/7 CZ – Český Brod / Rock for People

JJ72
4/7 CZ – Český Brod / Rock for People

Babylon Circus
4/7 CZ – Český Brod / Rock for People

Blasted Mechanism
4/7 CZ – Český Brod / Rock for People

Joseph Parsons
24/6 CZ – Valašské Meziříčí / Valašský špalíček festival
25/6 CZ – Studénka / Festival dobré muziky Kotvice

Elton John
21/6 CZ – Praha / Sazka Arena

Moby
14/6 CZ – Praha / Sazka Arena

Fuzztones

27/4 CZ – Praha / Abaton

John Lee Hooker Jr.
28/4 CZ – Brno / Hadivadlo

Värttinä
13/5 CZ – Brno / Semilasso
14/5 CZ – Praha / Palác Akropolis

James Harries Solo
30/3 CZ – Šumperk / Music Machine

Chuck Prophet & The Mission Express
31/3 CZ – Brno / Fléda

B.B. and the Blues Shacks

18/3 CZ – Šumperk / DK

Wayne Shorter
6/3 CZ– Praha / Kongresové centrum

James Harries Trio
6/3 CZ – Praha / Kongresové centrum

James Harries Solo
19/2 CZ – Praha / Bohnice

Chuck Berry
16/1 CZ – Praha / Lucerna

2004

Ten Years After
28/11 CZ – Praha / Lucerna Music Bar
27/11 CZ – Hradec Králové / U cikána
26/11 CZ – Brno / Semilasso

Dagmar Andrtová
28/11 CZ – Ostrava / Boomerang
27/11 CZ – Zlín / Malá scéna

James Harries Trio
26/11 CZ – Praha / Dobeška

Corey Harris
22/11 CZ – Praha / Rock Cafe
21/11 PL – Chorzow
20/11 CZ – Šumperk / Blues Alive
17/11 HU – Budapest
16/11 CZ – Ústí nad Labem

Harmonica Shah
21/11 PL – Chorzow
20/11 CZ – Šumperk
19/11 PL – Nysa
18/11 CZ – Olomouc
17/11 CZ – Ostrava
16/11 CZ – Přerov
15/11 CZ – Valašské Meziříčí
14/11 CZ – Mikulov
13/11 CZ – Bratislava
12/11 SK – Levice
10/11 CZ – Prostějov
9/11 CZ – Kolín

Juha & Jonne
21/11 PL – Glucholazy - 17:00
21/11 CZ – Jeseník - 20:00
20/11 CZ – Šumperk / Blues Alive
19/11 PL – Nysa
18/11 CZ – Olomouc
17/11 CZ – Ostrava
16/11 CZ – Přerov
15/11 CZ – Valašské Meziříčí
14/11 CZ – Mikulov
13/11 CZ – Bratislava
12/11 SK – Levice
10/11 CZ – Prostějov
9/11 CZ – Únětice

Tonni Lynn Washington
19/11 CZ – Šumperk / Blues Alive

Popa Chubby
15/11 CZ – Praha / Rock Cafe

Dagmar Andrtová
23/10 CZ – Březnice / Zámek

Travers/Appice/Stevens
16/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz and Blues Fest

Soft Machine
15/10 CZ – Ústí nad Labem / Jazz and Blues Fest

Jerry Lee Lewis
14/10 CZ – Praha / Lucerna

Chris Burroughs
15/9 CZ – Praha / Vagon
14/9 CZ – Valašské Meziříčí / M klub

Jimmy D. Lane
12/9 CZ – Praha / LMB

James Brown
5/9 CZ – Praha / T-Mobile Arena

Lenine
26/7 CZ – Uherské Hradiště / LFŠ

SKA-P
6/7 CZ – Rock for People festival

Varttina
5/7 CZ – Rock for People festival

Chris Duarte
9/6 D – Maxhutte
6/6 PL – Poznan / Swiat Harmoniki
5/6 CZ – Řevnice / Blues v lese
4/6 CZ – Zlín / Golem
2/6 CZ – Vienna / Tunnel

Dura & Blues
6/6 CZ – Řevnice / Blues v lese

Doug MacLeod
6/6 CZ – Řevnice / Blues v lese

Svet Boogie Band
6/6 CZ – Řevnice / Blues v lese

Blues Cousins
5/6 CZ – Řevnice / Blues v lese

JJ Band
5/6 CZ – Řevnice / Blues v lese

Someday Baby
4/6 CZ – Řevnice / Blues v lese

James Harries Trio
4/6 CZ – Řevnice / Blues v lese
27/5 CZ – Praha / Dobeška
24/4 CZ – Polička / festival

Candye Kane
5/5 CZ – Praha / LMB

Dagmar Andrtová
1/5 CZ – Praha / United Islands

JH SOLO
1/5 CZ – Praha / United Islands

Imperial Crowns
25/4 CZ – Praha / LMB
24/4 CZ – Brno / Fléda

Terry Lee Hale
4/5 CZ – Praha Švandovo divadlo
23/4 CZ – Varnsdorf / KD Rozkrok
22/4 CZ – Ústí nad Labem / Národní dům
21/4 CZ – Olomouc Tibet
20/4 CZ – Ostrava / Boomerang
17/4 CZ – Kutná Hora / Česká 1
16/4 CZ – Šumperk / H club
15/4 SK – Bratislava / Zrkadlový háj

Living Colour
4/4 PL – Warszawa / Stodola
3/4 CZ – Ostrava / Fabrik
1/4 BG – Sofia
31/3 YU – Beograd
30/3 HR – Zagreb
29/3 HU – Budapest / A38
25/3 SK – Bratislava / Babylon
24/3 CZ – Brno / Semilasso

Aynsley Lister
25/3 CZ – Praha / LMB

Guy Davis
19/3 CZ – Šumperk DK
10/3 CZ – Praha LMB

Varttina
14/3 CZ – Praha / Abaton

Proud Mary
13/3 CZ – Praha / Abaton

Dagmar Andrtová
10/2 CZ – Kralupy nad Vltavou / KD Vltava
23/1 CZ – Pardubice / Divadlo
13/1 CZ – Praha / Švandovo divadlo

Elliott Sharp
21/1 CZ – Praha / Vagon

2003

Mountain (USA)
6/12 CZ – Zlín / Golem

Ten Years After (GB)
6/12 CZ – Hradec Králové / U Cikána
5/12 CZ – Zlín / Golem

Schäl Sick Brass Band (Německo)
7/11 CZ – Praha / Palác Akropolis

Chico César (Brazílie)
2/11 CZ – Praha / Palác Akropolis

Chris Thomas King (USA)
19/11 CZ – Praha / Palác Akropolis
18/11 PL – Chorzow / Teatr Rozrywki
17/11 PL – Poznan / Blue Note
16/11 CZ – Šumperk / Blues Alive Festival

The Kinsey Report (USA)
15/11 CZ – Praha / Lucerna Music Bar
14/11 CZ – Šumperk / Blues Alive Festival

Eric Wood (USA)
18/11 CZ- Mohelnice
17/11 CZ- Jeseník
16/11 PL- Glucholazy
15/11 CZ- Šumperk
14/11 PL- Nysa
13/11 CZ- Olomouc
12/11 CZ- Zábřeh
11/11 CZ- Ostrava
10/11 CZ- Valašské Meziříčí
9/11 SK- Handlová
8/11 SK- Bratislava
7/11 CZ- Mikulov
6/11 CZ- Kolín
5/11 CZ- Únětice

Hans Theessink (NL/A)
18/11 CZ- Mohelnice
17/11 CZ- Jeseník
15/11 CZ- Šumperk
14/11 PL- Nysa 13/11
13/11 CZ- Olomouc
12/11 CZ- Zábřeh
11/11 CZ- Ostrava
10/11 CZ- Valašské Meziříčí
9/11 SK- Handlová
8/11 SK- Bratislava
7/11 CZ- Mikulov
6/11 CZ- Kolín
5/11 CZ- Únětice

Dagmar Andrtová
31/10 CZ- Nové Město na Moravě / Sluníčko
30/10 CZ- Brno / Musilka
29/10 CZ- Ostrava / Parník
22/10 CZ- Pozlovice / Hotel Ogar
21/10 CZ- Zlín / Batova vila
7/10 CZ- Jeseník / MKZ

The Holmes Brothers (USA)
18/10 CZ- Zlín / Golem
17/10 CZ- Ústí nad Labem / Jazz&Blues Festival
16/10 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
14/10 CZ- Praha / Lucerna Music Bar
4/10 FI- Jyvaskyla / BLues Live! Festival

Robben Ford Band (USA)
18/10 CZ- Cheb / Jazz festival
17/10 CZ- Zlín / Golem
16/10 CZ- Praha / Lucerna Music Bar

Long John Baldry Trio (USA)
18/10 CZ- Ústí nad Labem / Jazz&Blues Festival
16/10 CZ- Praha / Lucerna Music Bar

Michael Hill & Blues Mob (USA)
14/10 CZ- Praha / Lucerna Music Bar

James Harries - Emil Viklický - Petr Dvorský Trio (GB / ČR)
7/10 CZ- Praha / Švandovo divadlo
5/10 CZ- Brno / Alterna

Living Colour (USA)
28/9 CZ- Praha / Lucerna Music Bar

The Residents (USA)
26/9 CZ- Praha / Palác Akropolis (ve spolupráci s Kozoroh Agency)

Traband (ČR)
21/12 SK- Pezinok / KCM Priestor
20/12 SK- Brezno / Bombura
19/12 SK- Piešťany / Kazacok
17/12 CZ- Ostrava / Boomerang
13/12 CZ- Brno / Musilka
12/12 CZ- Jablonec nad Nisou / Výstaviště
11/12 CZ- Praha / Dobeška
5/12 CZ- Dobříš / KS
27/11 CZ- Praha / Dobeška
29/10 CZ- Olomouc / Divadlo hudby
24/10 CZ- Uherský Brod / kino Máj
23/10 CZ- Praha / Dobeška
21/10 CZ- Tábor / Divadlo Oskara Nedbala
18/10 CZ- Kutná Hora / Česká 1
17/10 CZ- Přibyslav / Nocturno
4/10 CZ- Únětice / Kravín
3/10 CZ- Rožnov pod Radhoštěm / restaurace Harcovna (T klub)
2/10 CZ- Brno / Alterna
27/9 CZ- Strakonice / LM Křemelka
25/9 CZ- Praha / Rock Café
13/9 CZ- Pelhřimov / festival (22 h)
13/9 CZ- Uherské Hradiště / Masarykovo náměstí (17 h)
12/9 CZ- Teplice / Podletná
11/9 CZ- Praha / park Podvinní
6/9 CZ- Grabštejn / worldmusic festival
5/9 D - Leipzig / private party
30/8 CZ- Rabí / hrad
29/8 CZ- Točník / hrad
29/8 CZ- Třeboň (Rybník Svět) / festival Džem
28/8 CZ- Plzeň / Zach's Pub
24/8 CZ- Trutnov / festival
23/8 CZ- Mikulov / Eurotrialog
22/8 CZ- Jimramov / festival
16/8 CZ- Nečtiny / party
16/8 CZ- Mnichovo Hradiště / Vostrov
15/8 CZ- Jesenická přehrada (Cheb) / hotel Ronak
8/8 CZ- Jablonec nad Jizerou / Keltská noc
26/7 CZ- Malá Skála / Benátská noc
24/7 CZ- Turnov / KS (atrium Muzea)
19/7 CZ- Břeclav / festival
18/7 CZ- Řepice u Strakonic / festival
18/7 CZ- Opařany / Stádlecký most festival
12/7 CZ- Ostrava / Colours Festival
11/7 A- Klagenfurt / Slovenian Culture Center
6/7 CZ- Český Brod / Rock for People
5/7 CZ- Náměšť u Olomouce / Zahrada festival
4/7 CZ- Litoměřice / Litoměřický kořen
28/6 CZ- Polička / Colour Meeting
27/6 CZ- Praha / Azylový dům Donovalská
24/6 CZ- Praha / Střelecký ostrov
29/5 CZ- Praha / KD Dobeška

Dagmar Andrtová (ČR - Indies Rec)
18/7 CZ- Boskovice / festival
5/7 CZ- Náměšť u Olomouce / Zahrada festival

AG Flek (ČR - BMG)
2/8 CZ- Hrádek nad Nisou / festival
26/7 CZ- Pulčín (Vsetín) / Amfolkfest
14/6 CZ- Ostrava / Loděnice Festival

John Hammond (USA)
7/6 CZ- Řevnice / Blues v lese

Chuck Prophet & The Mission Express (USA)
support: Stephanie Finch & go go Market

12/6 CZ- Praha / Palác Akropolis

Popa Chubby (USA)
7/6 CZ- Řevnice / Blues v lese festival
6/6 CZ- Zlín / Golem

Johnny Kalsi & Dhol Foundation (GB)
6/6 CZ- Řevnice / Blues v lese

Ana Popovic Band (YUG/NL/USA)
6/6 CZ- Řevnice / Blues v lese

Proud Mary (PL)
8/6 CZ- Řevnice / Blues v lese + Bob Log III (USA)
7/6 CZ- Řevnice / Blues v lese
5/6 CZ- Brno / Fléda
4/6 CZ- Kolín / La France

David Knopfler & Band (ex-Dire Straits) (GB)
5/6 CZ- Praha / Lucerna Music Bar

Dead Brothers (SWI)
14/4 CZ- Praha / Jazz Club Železná

Traband (ČR)
18/5 CZ- Praha / Barvy léta
17/5 SK- Piešťany / Kazačok
16/5 SK- Malacky
14/5 CZ- Pozlovice u Luhačovic / Ogar
13/5 CZ- Brno / Moravská galerie
7/5 CZ- Třeboň / ANIfest
8/5 CZ- Zlín / Club 603
2/5 CZ- Brandýs nad Labem / Biják klub
30/4 CZ- Kutná Hora / U Dačického
29/4 CZ- Praha / Švandovo divadlo
26/4 CZ- Třebíč / Národní dům
25/4 CZ- Kopřivnice
24/4 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
23/4 CZ- Ostrava / Parník
16/4 CZ- Praha / KD Dobeška
12/4 CZ- Opava / DK Ostroj
11/4 CZ- Šumperk / DK
4/4 CZ- Dobříš / KD
3/4 CZ- Praha / Divadlo Minor
28/3 CZ- Poříčí nad Sázavou / MIXX klub
27/3 CZ- Praha / KD Dobeška

James Harries - Emil Viklický - Petr Dvorský Trio (GB / ČR)
30/4 CZ- Šumperk / Jazz Pramet Festival
27/2 CZ- Praha / Branické divadlo

Lonnie Shields & Bullfrog Blues Band (USA)
18/10 CZ- Ústí nad Labem / Jazz & Blues Festival

AG Flek (ČR)
1/2 CZ- Uherské Hradiště / Orlovna

2002

James Harries - Emil Viklický - Petr Dvorský Trio (GB / ČR)
8/11 CZ- Prachatice / Jazzové setkání
18/10 CZ- Ústí nad Labem / Jazz & Blues Festival

The Holmes Brothers (USA)
12/11 CZ- Praha / Lucerna Music Bar

C.J. Chenier & The Red Hot Louisiana Band (USA)
15/11 CZ- Šumperk / Blues Alive
14/11 CZ- Olomouc / U klub

Sexy Mama (PL)
16/11 CZ- Šumperk / Blues Alive

Louisiana Red (USA)
16/11 CZ- Šumperk / Blues Alive
15/11 CZ- Kolín / La France

Terry Lee Hale (USA)
17/11 CZ- Jeseník / Kaple
16/11 CZ- Šumperk / Blues Alive
15/11 PL- Nysa
14/11 CZ- Olomouc / U klub
13/11 CZ- Praha / Jazz Club Železná
12/11 CZ- Praha / Lucerna Music Bar (s Holmes Brothers)
11/11 CZ- Ostrava / Boomerang
9/11 SK- Bratislava / Za Zrkadlom
8/11 CZ- Mikulov / Zámek
7/11 CZ- Brno / Stará Pekárna

John Crampton (UK)
17/11 CZ- Jeseník / Kaple
16/11 CZ- Šumperk / Blues Alive
15/11 PL- Nysa
14/11 CZ- Olomouc
12/11 CZ- Kolín / La France
11/11 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
10/11 CZ- Brno / Alterna
9/11 SK- Bratislava
8/11 CZ- Mikulov
6/11 CZ- Praha / Jazz Club Železná

Hugo Race & The True Spirit + Sepiatone (AUS / I)
28/11 CZ- Praha / Jazz Club Železná
27/11 CZ- Brno / Alterna

Chuck Prophet & The Mission Express
1/6 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
31/5 CZ- Řevnice / Blues v lese

AG Flek (ČR)
14/9 CZ- Oslavany / festival
27/7 CZ- Příbor / festival
27/7 CZ- Břestek / Břestecký pinkl
6/7 CZ- Plzeň / Porta
29/6 CZ- Kdyně / festival
28/6 CZ- Protivín / MKS
31/5 CZ- Jeseník / MKS
29/5 CZ- Ostrava / Parnik
25/5 CZ- Teplice / DK
23/5 CZ- Jablonec nad Nisou / Výstaviště
15/5 CZ- Ústí nad Labem / Národní dům

Traband
31/12 D- Annaberg-Buchholz / Alte Brauerei
15/12 D- Bielefeld / Radio WDR
14/12 D- Hannover / Cafe Glocksee
13/12 D- Hagen / Kultuzentrum Pelmkeschule
12/12 D- Bochum / Bahnhof Langendreer
11/12 D- Berlin / Cafe Zapata
10/12 D- Potsdam / Al Globe
9/12 D- Leipzig / Gieszerstr. 16
8/12 D- Marburg / Cafe Trauma
7/12 D- Frankfurt / Cafe Exzess
6/12 F- Strasbourg
5/12 D- Freiburg / KTS
28/11 CZ- Brno / Alterna
27/11 CZ- Praha / Dobeška
23/11 CZ- Teplice / Pod Letnou
22/11 CZ- Smržovka / festival
16/11 CZ- Plzeň / Pod Lampou (+ Slonovski Bal)
15/11 CZ- Hořovice / Labe
31/10 CZ- Praha / Dobeška
19/10 SK- Nitra
18/10 SK- Levice / jarmark
17/10 SK- Levice / klub
5/10 CZ- Mladá Boleslav / KD Škoda
4/10 CZ- Praha / Jazz Club Železná
21/9 CZ- Frýdek-Místek / festival
20/9 CZ- Přibyslav / Kino
19/9 CZ- Praha / Dobeška
14/9 CZ- Vodňany / Festival
11/9 CZ- Praha / Na slamníku
6/7 CZ- Český Brod / Rock for People
20/4 PL- Cieszyn / Piwnica Targowa

Dagmar Andrtová
30/4 CZ- Rožnov pod Radhoštěm / TKA
5/11 CZ- Praha / Salmovská kavárna
16/10 CZ- Šumperk / DK
24/9 CZ- Praha / Jazz Club Železná
27/7 CZ- Příbor / festival
29/6 SK- Poprad

Gary Lucas
30/4 CZ- Kolín / La France

Hardpan: Unit One
(Terry Lee Hale, Chris Burroughs, Rasto Uhrik, Petr Vizina)

4/4 CZ- Praha / KD Dobeška (+ Traband)
3/4 CZ- Ostrava / Parník
1/4 CZ- Semily / Kino
31/3 CZ- Sedmihorky / Camp
30/3 CZ- Uherské Hradiště / Mír
28/3 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
27/3 CZ- Kolín / La France
26/3 CZ- Prachatice / Divadlo
23/3 CZ- Zlin / Golem
22/3 SK- Levice / MKS

The Walkabouts
22/1 CZ- Praha / Rock Cafe

AG Flek
14/5 CZ- Praha / KD Gong
1/5 CZ- Trhové Sviny
26/4 CZ- Kynšperk nad Ohří
25/4 CZ- Chodov / KASS
24/4 CZ- Praha / KD Krakov
19/4 CZ- Hradec Králové / Country klub Lucie
16/4 CZ- Rychnov nad Kněžnou / Divadlo

2001

AG Flek
19/12 CZ- Uherské Hradiště / Kino Hvězda
15/12 CZ- Žamberk / Divišovo divadlo
14/12 CZ- Desná v Jizerských horách / KZ Máj
13/12 CZ- Liberec / Lidové sady
12/12 CZ- Praha / Mlejn
7/12 CZ- Kyjov / MKS
24/11 CZ- Slavičín / KD
23/11 CZ- Hořovice / KD Labe
9/11 CZ- Jihlava / KD Rantířov
8/11 CZ- Neratovice / Společenský dům
7/11 CZ- Praha / KD Gong
2/11 CZ- Přerov / KD Dlažka
13/10 CZ- Rožnov pod Radhoštěm / Kino Morava
12/10 CZ- Veselí nad Moravou / Kino
11/10 CZ- Brno / Musilka
10/10 CZ- Ústí nad Orlicí / Roškotovo divadlo
9/10 CZ- Žďár nad Sázavou / Divadlo

James Harries
1/3 CZ- Nová Paka / MKS
31/1 CZ- Prachatice / MKS
30/1 CZ- Tábor / Divadlo Oskara Nedbala
7/12 CZ- Karlovy Vary / Propaganda
10/11 SK- Levice / Jazz & Blues fest
9/11 SK- Martin
8/11 SK- Prešov
7/11 SK- Bardejov

Hugo Race & Marta Collica
20/11 CZ- Praha / Jazz Club Železná
18/11 CZ- Jeseník / Kaple
17/11 CZ- Šumperk / Blues Alive
16/11 CZ- Ostrava / Parník
15/11 CZ- Olomouc / U klub
14/11 CZ- Brno / Alterna
13/11 CZ- Valašské Meziříčí / M klub

Holmes Brothers
16/11 CZ- Šumperk / Blues Alive

AG Flek, (Viktorin - Táborská - Markytán)
26/9 CZ- Pardubice / KD Dubina
21/9 CZ- Šumperk / Dům kultury
19/9 CZ- Kopřivnice / Dům kultury
18/8 CZ- Buchlovice / Buchlovská svíca
17/8 CZ- Písek / Kulturní klub
16/8 CZ- Plzeň / Struny na ulici
28/6 CZ- Frýdek-Místek / Zámek
27/6 CZ- Ostrava / Parník
22/6 CZ- Český Krumlov / Slavnosti pětilisté růže
21/6 CZ- Tábor / Divadlo Oskara Nedbala
14/6 CZ- Praha / Country Fontána
12/6 CZ- Cheb / KC Kamenná
11/5 CZ- Praha / klub Melodie
10/5 CZ- Mladá Boleslav / Škoda Auto Museum
9/5 CZ- Turnov / Městské divadlo

Hugo Race & The True Spirit
aktuální deska: Long Time Ago (Glitterhouse - Mute CS)
support: James Harries

2/6 CZ- Praha / Rock Café

James Harries (GB)
21/9 CZ- Březnice / Zámek
31/5 CZ- Praha / Blues Sklep
19/5 CZ- Desná / KZ Máj

Gary Lucas (USA)
19/5 CZ- Praha / Rock Café

2000

AG Flek (ČR)
16/12 CZ- Valašské Meziříčí / KZ
18/10 CZ- Brno / Musilka
28/3 CZ- Praha / KD Krakov
15/3 CZ- Plzeň / Divadlo Čas

James Harries
7/12 CZ- Vimperk / KD

Ann Rabson
18/11 CZ- Šumperk / Blues Alive

Bob Log III
17/11 CZ- Šumperk / Blues Alive

Willard Grant Conspiracy (support: Saint Low)
31/10 CZ- Praha / Jazz Club Železná

The "D" featuring: Carla Torgerson - Chris Eckman - Grant Eckman - Curt Eckman - Glenn Slater
20/7 CZ- Praha / Jazz Club Železná

Chris Burroughs & The Mercenaries
(USA - rock, Blue Rose Records)

8/7 SK- Bratislava / VŠMU
7/7 CZ- Kladno / Dundee Jam
6/7 CZ- Praha / Jazz Club Železná
5/7 CZ- Český Brod / Rock for People
3/7 CZ- Desná / KZ Máj
1/7 CZ- Valašské Meziříčí / festival Valašský špalíček
30/6 CZ- Štramberk / Open Air
28/6 CZ- Nový Jičín / Galerka
24/6 CZ- Březnice / Zámek
23/6 CZ- Jablonec nad Nisou / Na rampě
22/6 CZ- Prachatice / letní kino
21/6 CZ- Ústí nad Labem / Národní dům
19/6 CZ- Tábor / Divadlo O. Nedbala
16/6 CZ- Vimperk / KD
15/6 CZ- Kolín / La France
14/6 CZ- Hořovice / Labe

Paul K. (USA - blues/folk/rock, Alias Records)
29/6 CZ- Valašské Meziříčí / festival Valašský špalíček
28/6 CZ- Jablonec nad Nisou / Na rampě
27/6 CZ- Kolín / La France

Schäl Sick Brass Band (Německo - world music)
10/6 CZ- Praha / Riegrovy sady

Terry Lee Hale & Band (Seattle, USA, CZ - blues/folk/rock)
27/4 CZ- Tábor / Divadlo Oskara Nedbala
26/4 CZ- Litvínov / Citadela
23/4 CZ- Praha / Jazz Club Železná
22/4 CZ- Ostrava / Parnik
21/4 CZ- Přerov / Dlažka
20/4 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
19/4 CZ- Nový Jičín / Galerka
15/4 CZ- Uherské Hradiště / Mír
13/4 CZ- Blansko / KS
12/4 CZ- Brno / Musilka
11/4 CZ- Vimperk / KD

The Schramms (Hoboken, USA - folk/rock)
5/4 CZ- Praha / Jazz Club Železná

1999

Chuck Prophet & The Mission Express
21/12 CZ- Valašské Meziříčí / M klub

Eric Wood
4/12 CZ- Desna / KZ Maj
3/12 CZ- Praha / Jazz Club Železná
2/12 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
1/12 CZ- Ústí nad Labem / KD Corso
30/11 CZ- Vimperk / KD
29/11 CZ- Brno / Alterna

Joseph Parsons
29/11 CZ- Brno / Alterna
28/11 CZ- Hořovice / KD Labe
27/11 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
26/11 CZ- Cesky Brod / Lidový dům
24/11 CZ- Jablonec nad Nisou / Na rampě
23/11 CZ- Usti nad Labem / KD Corso
22/11 CZ- Tabor / Divadlo Oskara Nedbala

T-Model Ford, Paul "Wine" Jones, Twenty Miles
20/11 CZ- Sumperk / Blues Festival

Hugo Race & The True Spirit
23/10 CZ- Praha / Palác Akropolis

The Walkabouts
support: Willard Grant Conspiracy

2/10 CZ- Praha / Palác Akropolis

Terry Lee Hale & The Blind Doctors
4/7 CZ- Český Brod / Rock for People
29/6 CZ- Jablonec nad Nisou / Výstaviště
26/6 CZ- Valašské Meziříčí / Valašský špalíček
25/6 CZ- Jeseník / Jesenický Nugget
24/6 CZ- Ostrava / Parník

Elliott Murphy & Olivier Durand
1/5 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
30/4 CZ- Jeseník / Katovna
29/4 CZ- Praha / Jazz Club Železná
28/4 CZ- Kolín / La France
27/4 CZ- Jablonec nad Nisou / Na rampě

Terry Lee Hale & Blind Doctors
13/4 CZ- Kolín / La France (+ Chris Burroughs)
12/4 CZ- Praha / Jazz Club Železná (+ Chris Burroughs)
11/4 CZ- Desná / KZ Máj

Chris Burroughs
16/4 CZ- Semily / Kino
15/4 CZ- Brno / Alterna
13/4 CZ- Kolín / La France (+ Terry Lee Hale)
12/4 CZ- Praha / Jazz Club Železná (+ Terry Lee Hale)
9/4 CZ- Březnice / Zámek
8/4 CZ- Praha / Jazz Club Železná
7/4 CZ- Tábor / Divadlo Oskara Nedbala

Hugo Race & The True Spirit
6/4 CZ- Jablonec nad Nisou / Na rampě
5/4 CZ- Kolín / La France
4/4 CZ- Valašské Meziříčí / M klub

1998

Chris Burroughs & Band (USA)
14/11 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
13/11 CZ- Kolín / La France
12/11 CZ- Jeseník / Katovna
11/11 CZ- Jablonec nad Nisou / Na rampě
10/11 CZ- Praha / Jazz Club Železná
9/11 CZ- Desná v Jizerských horách / KZ Máj

Hazeldine (New Mexico, USA)
support: Jack Logan & Bob Kimbell, Unni Wilhelmsen

3/11 CZ- Praha / Palác Akropolis

Terry Lee Hale
15/10 CZ- Praha / Jazz Club Železná
13/10 CZ- Kolín / La France

Ankala
2/7 CZ- Praha / Palác Akropolis

Continental Drifters
30/6 CZ- Praha / Jazz Club Železná

Joseph Parsons
9/5 CZ- Jablonec nad Nisou / Na Rampě
8/5 CZ- Příbram / Junior klub
7/5 CZ- Valašské Meziříčí / M klub
6/5 CZ- Ostrava / Klub Parník
5/5 CZ- Praha / Jazz Club Železná (předkapela Česno)
3/5 CZ- Harrachov (předkapela Bay Bay)
2/5 CZ- Písek / Kulturní klub (předkapela Pavouk na lyžích)

Chris & Carla
14/4 CZ- Praha / Palác Akropolis

Terry Lee Hale
14/12 CZ- Jablonec nad Nisou / Klub Na Rampě
13/12 CZ- Desná / kino Máj (předkapela Searching Soul)
12/12 CZ- Praha / Jazz Club Železná
11/12 SK- Bratislava / Zrkadlový háj (předkapela Jednofázové kvasenie)
10/12 CZ- Olomouc / Depo no.8
9/12 CZ- Valašské Meziříčí / M Klub (předkapela November Second)

1997

Lullaby for the Working Class
2/12 CZ- Praha / Jazz Club Železná

Paul K & The Weathermen
14/5 CZ- Praha / Klub X

Terry Lee Hale
26/4 CZ- Harrachov / kino Peklo
25/4 CZ- Praha / Palác Akropolis
23/4 CZ- Kopřivnice / klub Nora

 

 

© 2011 - Capricorn Promotion s.r.o. • Realizace web studio dat